ФОРУМ фирмы MAD ROVERS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ фирмы MAD ROVERS » Mad rovers » за последние 3 года о нас вспомнила элита. клуб оштрафован!


за последние 3 года о нас вспомнила элита. клуб оштрафован!

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

ПОСТАНОВА № 22
засідання Бюро ПФЛ України

м. Київ 15 травня 2007 р.

З 19 членів Бюро ПФЛ у засіданні брали участь 15:

Попов А. В., Баглай В. З., Бальчос М. В., Віхров К. Гатауллін І. Ф., Голубєв О. В., Дердо В. Г., Іванов П. П., Корбут Ю. М., Лихошва Я. В., Лутюк Д.  М., Мохник С. А., Різник Д. С., Сирота С. А., Скворцов В. С.

Також на засіданні були присутні:

–  співробітники ПФЛ і ФФУ;

–  представники ЗМІ.

порядок денний
VI.  Про запалення вболівальниками команди „Арсенал” піротехнічного засобу на стадіоні „Політехнік” м. Кременчук 05.05.2007 р. під час матчу 23-го туру команд другої ліги „Кремінь” – „Арсенал”. Інформація Лихошви Я. В.

VI.  Слухали:      інформацію Лихошви Я. В. про запалення вболівальниками команди „Арсенал” піротехнічного засобу на стадіоні „Політехнік” м. Кременчук 05.05.2007 р. під час матчу 23-го туру команд другої ліги „Кремінь” – „Арсенал”.

Постановили:
За запалення вболівальниками команди „Арсенал” піротехнічного засобу на стадіоні „Політехнік” м. Кременчук 05.05.2007 р. під час матчу 23-го туру команд другої ліги „Кремінь” – „Арсенал” зобов’язати ФК „Арсенал” перерахувати на п/р ПФЛ обов’язковий грошовий внесок у сумі 200 у. о. у гривневому еквіваленті (відповідно пп. 1.9, 1.34 ст. 16, п.6 ст.17, п. в) ст.20 Дисциплінарних правил ФФУ).

Голова Бюро Попов А. В.
Секретар Сирота С. А

2

Ну да... Штрафанули, пошли этой же толпой в трещину и нарезались в говно...

3

Зачем гыгы...хулиганьё...милиции на вас не хватает...)))

4

угу хер знает сколько не штрафовали,хотя должны были а только щас проснулись,а еслиб штрафовали за каждый дым и фаер то Арсенал уже разорился)))....тьфу тьфу тьфу.

5

ппц охуели сволочи


Вы здесь » ФОРУМ фирмы MAD ROVERS » Mad rovers » за последние 3 года о нас вспомнила элита. клуб оштрафован!